Mini Warriors Three Kingdoms

Mini Warriors Three Kingdoms, strateji temelleri üzerine kurulan heyecan verici bir oyundur.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut339.43 MB
  • Sürüm1.4.71
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciTriniti Interactive Limited
Mini Warriors Three Kingdoms indir; Birbirinden farklı savaş arenasında yer alarak düşman ordularını ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.

Stratejik taktikler doğrultusunda hareket ederek toprak bütünlüğünüzü genişleteceğiniz Mini Warriors Three Kingdoms mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Savaşın her anını hissedeceğiniz Mini Warriors dünyasında krallığınızı geliştirmek için savaş kaynaklarını ele geçirin, düşman ordularını güçlü ordunuz ile yenerek başarı faktörlerini ele geçirerek ilerleme kat edin. Son zamanların en heyecan verici stratejik temelli oyun olan Mini Warriors Three Kingdoms hem ücretsiz olarak indiriliyor hem de seçeneklerinin her birini ücretsiz sunuyor.

Birbirinden farklı savaş arenasında yer alarak düşman ordularını ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Bu hem zor hem de heyecan verici anlar yaşamanıza imkan tanıyacaktır. Savaşları kazanmak için ordunuzun gücü yeterli olmayacak, bununa birlikte aynı zamanda stratejik kabiliyetinizin de yüksek olması gerekiyor. Hem kendinizi güçlendirin hem de ordunuzu stratejiniz doğrultusunda eğiterek kazanan kişi olmaya yönelik hareket edin. Zaman zaman düşman sizi her yandan zorlayacaktır, bu durumun önüne geçmek adına taktiksel becerilerinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Kaotik savaş dünyası, zorlu düşmanlar, keşfedilmesi gereken topraklar ve dahası oyun içerisinde sizi bekliyor olacak. Binlerce düşmanı taktiksel becerileriniz doğrultusunda geçerek kendinizi güçlendirmeye yönelik hareket edin. Savaş taktiklerinizi, cephaneliğinizi ve bununla birlikte gelen heyecan verici anları yaşamaya hazır olun. Oyun görsel kalitesi itibariyle akıllı cihazınızda sorun yaşamadan vakit geçirmenize imkan tanıyacaktır. Oyunun her sahnesi özenle hazırlanmış olup, size heyecan verici anlar yaşatmak için hazırdır. Keşfetme kısmında dünyanın en ünlü şehirlerine gidecek, kaynaklar elde edecek ve kendi krallığınızı güçlendirmeye çalışacaksınız.

Gerçek zamanlı olarak akıllı cihazınızda heyecan verici bir savaş oyunu deneyimi yaşayacaksınız. Topraklarınızı genişletin ve oyunda taktiksel bir şekilde ilerleme kat edin. Beyin gücü gerektirmeyen savaşlara elveda deyin ve savaş alanındaki sınırsız olanakları keşfedin. Şaşırtıcı gerçek zamanlı savaş, şüpheli, heyecan verici bir deneyim sağlar. Elde ettiğiniz her bir tecrübe doğrultusunda hareket ederek kendinizi güçlendirebilirsiniz. Özgün savaş taktikleriniz doğrultusunda hareket ederek kendinizi güçlendirin. Parmaklarınızı hazırlayın ve bu heyecan verici oyun dünyasında taktisel bir şekilde ilerleme kat ederek kazanan kişi olmaya yönelik hareket edeceksiniz.

Oyunun eşsiz motoru, seçkin animasyonu ve mükemmel oynanışı, sizi Three Kingdoms döneminin kaosunu getirerek yeni MMO stratejisi klasiği haline getiriyor. Dünyanın en ünlü kahramanları ziyaret edip işe alın, devlet olaylarını yönetin ve dünyadaki düşmanlara meydan okuyun. Oyuncular kendi bölgelerini yönetiyor ve birbirleriyle kendi efsanelerini yazmak için savaşıyorlar. Eşsiz bir oluşum için bir kerede 25 kahramanlar dağıtın. AI ile gerçek zamanlı kontrol daha heyecan verici savaşlar sunar.Yüzlerce klasik savaş, oyuncuları tekrar ellerine aldıkları ve tarihin akışını değiştirebilecekleri görkemli üç krallık dönemine geri götürüyor. Savaş alanında askerilerin dizilişini stratejik savaş taktikleriniz doğrultusunda hazırlayacaksınız. Bu size başarı getirecek bir taktik olabilir.

Mini Warriors Three Kingdoms indir